KDU.breadcrumbs.homeO mně Politika a já Proč jsem se rozhodla kandidovat do zastupitelstva Královéhradeckého kraje?
Zpět

Proč jsem se rozhodla kandidovat do zastupitelstva Královéhradeckého kraje?

Přidáno 8. 11. 2012
Ilustrační foto
Po roce a půl v zastupitelstvu města jsem byla opět oslovena krajským vedením KDU-ČSL k účasti na kandidátce pro volby do zastupitelstva krajského.

Zajímalo mne, kdo další bude kandidovat. KDU-ČSL se rozhodla jít do voleb s partnery - Hradeckým demokratickým klubem a Volbou pro město v Koalici pro Královéhradecký kraj. Když jsem viděla seznam kandidátů a seznámila se s programem, tak jsem si řekla, dobře, tuto koalici svojí účastí na kandidátce podpořím. Požádala jsem o místo ve druhé dekádě, abych dala prostor jiným, které znám a kterým věřím.

Nyní je po volbách. Překvapilo mne, že jsem dostala tolik preferenčních hlasů, kterými mne vysíláte i do krajského zastupitelství. Budu upřímná, potěšilo mne to, moc děkuji za Vaši důvěru. Nyní přemýšlím, jak co nejlépe skloubím povinnosti obojí, v čem jsou výhody a v čem nevýhody tohoto propojení, jak si lépe zorganizovat čas. Mám radost, že za naši koalici je nás v zastupitelstvu sedm.

Když píšu tyto řádky, je již rozhodnuto. Vítězná ČSSD přizvala ke spolupráci KSČM. Takže naše koalice bude pracovat spolu s dalšími v opozici.